School- en kantoormateriaal

Een raamovereenkomst met meerdere deelnemers voor levering van school- en kantoorbenodigdheden
  • School- en kantoormateriaal inclusief knutsel- en hobbymateriaal: schrijfgerief, schaar, hobbyverf…
  • Papierwaren: kopieerpapier, mappen, omslagen, schriften…
  • Kleine elektronica/ kleine kantoormachines: labelmaker, rekenmachine, USB-stick, batterijen…
  • Didactisch materiaal en speelgoed: gezelschapsspelen, balspelen, wereldbol…

Looptijd raamovereenkomst

5 maart 2018 tot 4 maart 2022  (4 jaar)

Type raamovereenkomst

Open raamovereenkomst

Bestek

Het gepubliceerde bestek;

Gunning

Het gunningsverslag met bijlage 1 en bijlage 2;

Hoe inschrijven?

Om in te schrijven in deze raamovereenkomst, dien je eerst een mini-competitie te organiseren.
De te gebruiken modellen hiervoor zijn:

Voor percelen Vlaams Brabant, Antwerpen, Limburg en Brussels Hoofdstedelijk gewest
Mini-competitie met Duboccage, Interoffice, Lumap en Lyreco
Sjabloon 1a Offerteaanvraag mini-competitie

Sjabloon 2a Gunningsverslag mini-competitie

Voor percelen  West-Vlaanderen en Oost-Vlaanderen
Mini-competitie met Duboccage, Interoffice, Lumap,  Lyreco en Maréchal
Sjabloon 1b Offerteaanvraag mini-competitie
Sjabloon 2b Gunningsverslag mini-competitie

voor bijlage rubriek 9 te gebruiken in formulier 1a of 1b.

Sjabloon 3 Informatiebrief aan de NIET gekozen leveranciers
Sjabloon 4 Gunning en sluiting, deelopdracht met de gekozen leverancier

De documenten 2, 3 en 4 per aangetekend schrijven en per email op hetzelfde moment aan de inschrijvers bezorgen.
Nadat deelopdracht via de mini-competitie gegund is, kan je de nodige bestellingen uitvoeren binnen deze raamovereenkomst.

Contactgegevens leveranciers

Dubboccage-Raes bvba,  Bissegemstraat 214, 8560 Gullegem
Dominique Duboccage, dominique [at] marsival.be, 056 22 12 23 www.marsival.be
Catalogus Dubboccage

Interoffice bvba, Luikersteenweg 158, 3700 Tongeren
Ann Princen, ann [at] int-sob.be, 012 39 15 55 www.interoffice.be
Catalogus Interoffice

Lumap nv, Westerring 35, 9700 Oudenaarde
Luc Van Cauter, info [at] lumap.be,  0471 08 68 26 www.lumap.com
Catalogus Lumap

Lyreco Belgium nv, Rue de Fond des Fourches 20, 4041 Vottem www.lyreco.com
West-Vlaanderen:
Valentine Braem: 0477 66 30 16 valentine.braem [at] lyreco.com
Alain Vindevogel: 0478 44 50 14 alain.vindevogel [at] lyreco.com
Oost-Vlaanderen:
Sofie de Norre: 0476 84 96 18 sofie.denorre [at] lyreco.com
Nathalie Poppe: 0499 53 82 61 nathalie.poppe [at] lyreco.com
Antwerpen:
Nancy Eylenbosch: 0493 89 05 79 nancy.eylenbosch [at] lyreco.com
Vlaams-Brabant:
Tine Descheemaecker: 0477 57 31 57 tine.descheemaecker [at] lyreco.com
Limburg:
Evie Noels: 0473 29 10 90 evie.noels [at] lyreco.com
Catalogus Lyreco

Maréchal nv, Damse Vaart - Zuid 34, 8310 Sint-Kruis ( Brugge) www.marechal.shop
Céline Maréchal, 050 37 14 14, 0477 37 55 63  info [at] nvmarechal.be
Delphine Maréchal, 050 37 14 14, 0472 89 19 97 info [at] nvmarechal.be
Catalogus Maréchal

Contactpersonen bij DOKO

Stefan De Weerdt en Stefanie Gryson

Ook interesse in een andere raamovereenkomst?

Kijk dan zeker naar volgend overzicht.