Odoo + afbeelding en tekst

Kantoormateriaal- en schoolmateriaal


Een raamovereenkomst met meerdere deelnemers voor levering van school- en kantoorbenodigdheden:

  • schoolmateriaal : schrijfgerief, schaar, plakstift, bordenwisser …
  • papierwaren: tekenpapier, mappen, omslagen, schriften…
  • kleine elektronica/ kleine kantoormachines: labelmaker, rekenmachine, USB-stick, batterijen…
     

 

April 2022 tot  2028  (6 jaar)

 

Open raamovereenkomst 

(er is geen deadline voor inschrijven)

Meer info over open raamovereenkomsten

 

het gepubliceerde  bestek



De opdracht werd gegund aan Lyreco België bvba met volgende prijzen: Inventaris en prijzen kernassortiment


            Hoe Inschrijven

            Je kan inschrijven door het mandaatformulier ondertekend digitaal terug te bezorgen aan DOKO. Vanaf het ogenblik dat DOKO het ondertekende mandaat heeft, brengen we de leverancier hiervan op de hoogte en kan er aansluitend gestart worden met bestellingen binnen deze raamovereenkomst. 


            Contactgegevens leverancier

            Lyreco Belgium nv

            www.lyreco.com

            • Rue de Fond des Fourches 20, 4041 Vottem 
            • West-Vlaanderen
              Alain Vindevogel   0478 44 50 14   alain.vindevogel@lyreco.com
            • Oost-Vlaanderen & Antwerpen
               Nathalie Poppe   0499 53 82 61   nathalie.poppe@lyreco.com
              Nancy Eylenbosch    0493 89 05 79   nancy.eylenbosch@lyreco.com
            • Vlaams Brabant & Antwerpen
              Tine Descheemaecker: 0477 57 31 57   tine.descheemaecker@lyreco.com
            • Limburg
              Evie Noels: 0473 29 10 90    evie.noels@lyreco.com

             

            Contactgegevens Doko

             

            Bedrijfsteam

            Stefanie Gryson

            stefanie.gryson@katholiekonderwijs.vlaanderen

            02 507 06 43

             

            Bedrijfsteam

            Ann Walterus

            ann.walterus@katholiekonderwijs.vlaanderen

            02 507 06 79


            Ook interesse in een andere raamovereenkomst? Overzicht